KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11943221
nr 1194 3221
Etsning
Allen Jones. Signerad, numrerad 18/100, daterad -68. Motivet: 25x16 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 30 juli 2018
kl 18:35:02
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Etsning
nr 1194 3221
Etsning
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 600 kr |
måndag 30 juli 2018 |